Info

Ondrej Kandráč – WPB funguje od roku 2017

World Painted Blog je o líderstve. Na Slovensku nemáme tradíciu líderstva. Podľa mňa je to dôvod, prečo sme problematická spoločnosť.

Najsledovanejšie príspevky za rok 2020 sú: Downrange: Štyri roky za pokladňou (vydaný v septembri 2019), Downrange IV.: Manuálna práca (vydaný v januári 2020) a Rosegold generation VI.: Piaty symptóm (vydaný v júni 2020).

Ak Ste tu prvýkrát, odporúčam sériu článkov Rosegold generation. Píšem v nej o Peter Pan syndróme. Odporúčam aj sériu článkov Downrange. Od roku 2016 pracujem ako pokladník v potravinách a zverejňujem moje postrehy. V sérii videí Strategická knižnica hovorím o manažérskych knihách. V podcaste Downrange hovorím o pandémii Covid-19 a lockdowne z pohľadu predavača v potravinách. Séria Prosím a ďakujem sú krátke fiktívne blogy.

Do januára 2017 som uverejňoval na blogu Denníka N, vo februári 2017 som vytvoril World Painted Blog. Názov som odvodil od názvu albumu World Painted Blood (2009) kapely Slayer. Chcel som vzdať poctu ich hudbe.

Volám sa Ondrej Kandráč, som autor knihy Koniec prázdnoty (2016, Bratislava). Mám 32 rokov, bývam v Rudňanoch, prechodne v Bratislave. Navštívte aj môj anglický blog na Medium.com.